סדנאות מקצועיות לפיתוח צוותי חינוך וצוותי הוראה ופדגוגיה

סדנאות מקצועיות לפיתוח צוותי חינוך ופיתוח צוותי הוראה ופדגוגיה

חינוך זה בטבע שלנו!

הצוותים החינוכיים עוסקים מידי יום, בעבודה משמעותית, מאתגרת ושוחקת. על מנת להמשיך ולתת את המיטב לדור העתיד, כדאי להמשיך ולהעצים את יכולותיהם של המורים, הגננים, הצוות הפדגוגי והנהלת המוסדות החינוכיים ולהעשירם בארגז כלים עדכני ומתחדש. המרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים מתמחה בהכשרות מקצועיות לצוותים חינוכיים במסגרת ימי עיון, מודולות של למידה התנסותית ופעילות סדנאית בטבע.

גיבוש בפארק נאות קדומים

פיתוח מקצועי לצוותים חינוכיים וצוותי הוראה:

מנהיגות חינוכית היא מסע לטווח ארוך, הדורשת מנושאיה אורך רוח, סבלנות וסובלנות.

האתגר הוא לעשות יותר עם פחות, לאמץ במהירות את הנסיבות המשתנות, לחדש, להתמודד עם חוסר ודאות ועם משימות מורכבות בלוח זמנים צפוף.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לסדנאות עומק מקצועיות, תפורות אישית למטרותיכם, אשר נבנות לאור הצרכים הייחודיים של צוותי הוראה ופדגוגיה.  כל אלה – על רקע הטבע הארצישראלי האותנטי, ובעזרת כלים חווייתיים של למידה מתוך התנסות.

רוצים לשמוע עוד על סדנאות מקצועיות?

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל המידע

  עבודת צוות – נדבך מוביל בתפקוד צוותי מורים:

  במקביל ובהתאם למטרות הפעילות, יפתחו המורים את מיומנויות העבודה שלהם כצוות. על מנת להוביל את בית הספר כולו, כמקשה אחת, קדימה אל מימוש המטרות החינוכיות והארגוניות.

  ההכשרות המקצועיות במרכז למנהיגות שמות דגש רב על חיזוק עבודת הצוות, עידוד שיתופי פעולה, תקשורת אפקטיבית, העברה, שיתוף ופיתוח ידע אשר יובילו לקידום העשייה המקצועית במוסד החינוכי.

  הנעה והובלה – המורה כמנהיג:

  ישנם מורים שיצר המנהיגות טבוע בהם. הם בדרך כלל חדורי שליחות, ערכיים וכריזמטיים, השואפים להשפיע על הסביבה הבית ספרית ופועלים לשפרה. אך פוטנציאל המנהיגות קיים בכל מורה, וסביבה תומכת ומעודדת למידה תסייע באיתור המנהיג הטמון בכל מורה.

  במרכז למנהיגות בנאות קדומים אנו מוכוונים / ערוכים לספק לכם את הסביבה האופטימלית לפיתוח מיומנויות הנדרשות למנהיג חינוכי – החל מפיתוח מיומנויות של תקשורת אפקטיבית, הנעה שלא מתוקף סמכות, עבודה בשיתוף פעולה ומתן תמיכה ועידוד לפועלים בסביבתם, התמודדות עם שינויים, גמישות מחשבתית, חשיבה יצירתית, מינוף משאבים ועוד.

  זכרו – מנהיגות אינה נחלתם של מיעוט כריזמטי ויחידי סגולה, אלא התהליך המתקיים באנשים מן השורה, שרוצים להטמיע ערכים ולהשפיע.

  חשוב לדעת:

  • כל סדנה ויום פעילות נבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח – ניתן לתאם פגישת הכרות בתיאום מראש אצלנו בפארק.
  • ניתן להתחיל את הסדנה בשעות הצהריים ולאחר סיום יום הלימודים.
  • ציוד : נעלים נוחות.
  • בקיץ- מומלץ להצטייד באביזרים לשהייה בשמש ( כובע, קרם הגנה וכו) בחורף- בגדים חמים / הגנה מגשם.
  • גודל קבוצה בודדת: עד 25 משתתפים. ניתן לקיים הכשרות למספר רב של משתתפים במקביל.
  • קיימת אפשרות להשתתפות במימון הסדנה דרך עמותת המורים / התפריט הבית ספרי.

  מנהיגות זה אצלנו בטבע!

  לפרטים והזמנות:
  בטלפון 08-9770752 | 08-9770710 או במייל manhigut@n-k.org.il

  יום גיבוש למורים במרכז למנהיגות
  לחצו להשארת פרטים >>