לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

איציק חן, מנהל משאבי אנוש, בנק לאומי
"נאות קדומים הוא מקום מיוחד שמחבר בין הטבע הפראי והקדום לתהליכי מנהיגות מודרנית.
כשלוקחים את נושא המנהיגות ונותנים לקבוצה לרעות כבשים בשטח זה מצליח לחבר אותם לנושא באיזה דרך ניתן להוביל אנשים.
זה מהנה ומשאיר חותם לאורך זמן"

__________

דני מילר, מנהל שיווק, HP
"הגענו לשמורת נאות קדומים לטובת אירוע שרצינו להפיק ל-300 לקוחות מחו"ל. היה לנו חשוב לספק אלמנט קבוצתי ו-fun עם חיבור חזק למורשת של ישראל. רצינו לייצר את החיבור לתרבות, לשורשים ולרקע הישראלי. היום שחווינו היו מוצלח ביותר.היה set up של תרגילים חווייתיים, ארוחת צהריים שאכלנו בטבע והליכה מהנה בשמורת הטבע. מבחינתנו זה בדיוק היה מה שרצינו. היה חיבור בין מורשת וערך מוסף. התגובות שקיבלנו היו אוהדות".

__________

איריס שדה, מנהלת הדרכה, דואר ישראל
"התאהבנו בנאות קדומים. הרגשנו שמדובר בשילוב מוצלח שמחבר בין הטבע הפתוח ללמידה דרך הרגליים באמצעות מתקני המקום. היועץ הארגוני שליווה אותנו הצליח לייצר דיון פתוח ומעמיק שהציף דילמות ארגוניות יום יומיות. היום החוויתי קיבל פן לימודי ואפשר לנו לקחת ממנו תובנות ארגוניות מרחיקות לכת".

__________

משה שי, מנכ"ל חברת Comsec
"סדנת ה-Outdoor תרמה מאוד למטרה שהגדרנו- להכשיר את המנהלים שלנו להיות אחראים על צוותים מתוך ראיה ארוכת טווח. קיימנו פעילות שהיא לא רק תיאורטית אלא ניתנה לנו ההזדמנות לבחון בשטח (תרתי משמע) כיצד אנשינו מתמודדים עם אתגרים שהם לאו דווקא בדיסציפלינה המוכרת להם. לא פחות חשוב מכך, אנשים נהנו מאד מהפעילות הזו והרגישו וציינו כי היא תרמה להם רבות".

__________

אסתי פילוסוף, רכזת הדרכה מרפאות ש.ל.ה
"בנאות קדומים נוצרה ההזדמנות להתגבש אבל לא רק – העבודה שנעשתה בקבוצות נתנה לנו כלים להתמודד עם מקרים שנתקלים בהן במרפאות עצמן – יחסי עובד מעביד, עבודת צוות, מנהיגות וסמכות. באמצע היום הייתה לנו תחרות בישול בשטח וזה הוציא מכולנו את השדים הטובים – שרנו, רקדנו ובישלנו. בשונה מפעילות במבנה שהכל ידוע מראש, בנאות קדומים בשטח הכל ספונטני ומרגש. היה לנו מדהים".