סדנאות גיבוש למנהלים כולל פעילויות בהתאמה אישית

סדנאות גיבוש למנהלים - המרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים

גיבוש מנהלים זה אצלנו בטבע!

המרכז למנהיגות מציע סדנאות גיבוש למנהלים.
בהתאם לדרג ההנהלה ולבקשות מזמין הפעילות נבנה עבורכם ואיתכם סדנה המסלקת מחיצות בין אנשים, מקרבת לבבות, מאירה באור חדש את הקולגות ומספרת סיפור מעניין על סביבת העבודה.

סדנאות גיבוש מנהלים – על מה ולמה?

מנהלים הם מובילי דרך, הם אמונים על התוויית הדרך, מתן הכלים, הצבת היעדים והבקרה על ההישגים של תתי היחידות אותן הם מנהלים. אולם, למנהלים יש תפקיד חשוב נוסף.

מה שרוב הארגונים נוטים לשכוח, בעודם משקיעים בימי גיבוש כלל-ארגוניים או ימי פיתוח למנהלים, הוא את החשיבות יכולתם של המנהלים להוביל בצורה אפקטיבית את יחידותיהם לעבודת ממשקים טובה, השמה לה במרכז את המטרה הארגונית הרחבה. איך משתחררים מהתפישה התחרותית הקיימת בין תתי היחידות בארגון? כיצד מקדמים שיתוף פעולה ביניהן? כיצד מקדמים העברת ידע ותובנות לגבי הצלחות בין יחידות שונות בארגון? ומדוע תפקידו של המנהל כל כך קריטי בהובלה של כל אלה? על כל השאלות הללו נקבל מענה בסדנה חווייתית ייחודית בטבע, התפורה באופן מותאם לדרג הניהולי.

סדנת גיבוש למנהלים מאפשרת העמקת ההכרות ותחושת האחדות בקרב המנהלים, מאפשרת חווית עבודה חדשה ומשתפת יותר, ומאפשרת הבנה של התרבות הארגונית הקיימת והשפעותיה על עבודת המנהלים והממשקים ביניהם.

מגייסים את הטבע למשימה – גיבוש ושיתוף פעולה

סדנאות גיבוש למנהלים בנאות קדומים מתוכננות לפרטי פרטים על ידי צוותים מקצועיים, מותאמות לגיבוש קבוצות מנהלים בכל סדר גודל ומועברות בשטח על ידי מיטב המדריכים. המשתתפים בסדנאות הגיבוש למנהלים עושים שימוש באוצרותיה של שמורת נאות קדומים – מקורות המים, אתרים משוחזרים, פינות חמד פורחות ושבילים המתפתלים בין הגבעות – ונהנים משילוב מנצח של טבע, הנאה ולמידה.

סדנת מנהיגות

רוצים לשמוע עוד על מגוון ימי הגיבוש אצלנו? השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל המידע ↓

   

  באווירה לא רשמית קורים דברים בעלי משמעות – גיבוש מנהלים באווירה אחרת

  ההתרחקות ממרכזי העסקים הרועשים, כמו גם מסביבת העבודה הדורשת משמעת עצמית וריסון, היא צעד חשוב בדרך אל השגת המטרה לגיבוש צוות ההנהלה. כאן, מוקפים בטבע עוצר נשימה ובעמיתים לעבודה, נוצרות הזדמנויות להיכרות הדדית רגועה ומשוחררת ולשיח פורה ומקדם.

  בדיוק למידות שלכם – פעילויות 'תפורות' בהתאמה אישית

  המרכז למנהיגות בנאות קדומים מגדיל ללא הרף את היצע הפעילויות שלו ומציע למבקרים בו לבחור את אלו הקרובות ללבו. סדנאות גיבוש למנהלים מורכבות ממגוון רחב של תרגילים וסדנאות, וכל ארגון יכול – בהתאם לאופי ההנהלה, לדינמיקה הבין-אישית ולתרבות הארגונית הקיימת – 'לתפור' את הפעילות המתאימה עבורו: הנאה נטו, כיף משולב בתובנות או פעילות מעמיקה העוסקת בסוגיות מחיי הארגון.

  בבניית יום הפעילות תינתן האופציה לתזמון הפסקה לארוחת בוקר / צהריים / ערב

  סדנאות גיבוש למנהלים – למי מתאים?

  במרכז למנהיגות תוכלו לבנות ימי פעילות מלאי תוכן וחוויה החל מגיבוש לכלל מטה הארגון, גיבוש למנהלי צוותים, גיבוש למנהלי ביניים, גיבוש להנהלה בכירה ועוד. ניתן לקיים פעילויות במהלך כל שעות היום (עד שקיעה), לשלב פינוקים ולאפשר לכל מנהל חוויה צוותית ואישית.

  למה להגיע לסדנת גיבוש למנהלים במרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים?

  רק חצי שעה נסיעה מהמרכז, מרכזי הקניות והפקקים ואתם נמצאים בתוך השקט הירוק של פארק נאות קדומים. עוזבים ליום את המשרד, המזגן, הלחצים והלוז הצפוף ומגיעים למרחבי הטבע של הפארק, נושמים אוויר רענן ופותחים את הראש לחשיבה אחרת.

  במהלך פעילויות הגיבוש למנהלים, נחשפים המשתתפים למגוון רחב של פעילויות מאתגרות הכוללות בין השאר התנסות במתקנים חקלאים, מפגש עם נופי הצומח ובעלי החיים אשר מטעינים את הראש והלב באנרגיות חדשות ומעצימות.

  חשוב לדעת:

  • כל סדנה ויום פעילות נבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח – ניתן לתאם פגישת הכרות בתיאום מראש אצלכם במשרד או אצלנו בפארק.
  • ציוד: נעלים נוחות.
  • בקיץ – מומלץ להצטייד באביזרים לשהייה בשמש ( כובע, קרם הגנה וכו) בחורף- בגדים חמים / הגנה מגשם.
  • גודל קבוצה בודדת: עד 25 משתתפים. ניתן לקיים אירועי גיבוש למספר רב של משתתפים במקביל.

  ניתן לפנות אלינו גם בטלפון 08-9770752 | 08-9770710 או במייל manhigut@n-k.org.il

  נוף בנאות קדומים - השקט הירוק של פארק - יום גיבוש לעובדים באווירה אחרת ומיוחדת
  לחצו להשארת פרטים >>