ימי גיבוש במרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים

ימי גיבוש במרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים

גיבוש זה אצלנו בטבע!

כדי לעבוד טוב ביחד צריך קודם להכיר אחד את השני. המרכז למנהיגות מציע חוויית גיבוש בלתי נשכחת המסלקת מחיצות בין אנשים, מקרבת לבבות, מאירה באור חדש את הקולגות ומספרת סיפור מעניין על סביבת העבודה.

מגייסים את הטבע למשימה

ימי הגיבוש בנאות קדומים מתוכננים לפרטי פרטים על ידי הצוותים המקצועיים שלנו, מותאמים לקבוצות עובדים בכל סדר גודל ומועברים בשטח על ידי מיטב המדריכים. המשתתפים בימי הגיבוש עושים שימוש באוצרותיה של שמורת נאות קדומים – מקורות המים, אתרים משוחזרים, פינות חמד פורחות ושבילים המתפתלים בין הגבעות – ונהנים משילוב מנצח של טבע, הנאה ולמידה.

רוצים לשמוע עוד על מגוון ימי הגיבוש אצלנו? השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל המידע ↓

באווירה לא רשמית קורים דברים בעלי משמעות

ההתרחקות ממרכזי העסקים הרועשים, כמו גם מסביבת העבודה הדורשת משמעת עצמית וריסון, היא צעד חשוב בדרך אל המטרה. כאן, מוקפים בחברים לעבודה, נוצרות הזדמנויות להיכרות הדדית רגועה ומשוחררת. מנהלים רבים הגיעו לראשונה עם צוותיהם ועובדיהם ליום גיבוש – ושבו לבקר כאן גם בהמשך כדי להעצים ולשמר את היכולות והתובנות שרכשו.

בדיוק למידות שלכם – פעילויות 'תפורות' בהתאמה אישית

המרכז למנהיגות בנאות קדומים מגדיל ללא הרף את היצע הפעילויות שלו ומציע למבקרים בו לבחור את אלו הקרובות ללבו. ימי הגיבוש במקום מורכבים ממגוון רחב של תרגילים וסדנאות, וכל ארגון יכול – בהתאם לאופי העובדים, לדינמיקה הבין-אישית ולתרבות הארגונית הקיימת – 'לתפור' את הפעילות המתאימה עבורו: הנאה נטו, כיף משולב בתובנות או פעילות מעמיקה העוסקת בסוגיות מחיי הארגון.