ימי גיבוש לעובדים במרכז למנהיגות נאות קדומים

ימי גיבוש וכיף לקבוצות עובדים - מתאים לקבוצות קטנות וגדולות

גיבוש צוות זה אצלנו בטבע!

כדי לעבוד טוב ביחד צריך קודם להכיר אחד את השני. המרכז למנהיגות מציע חוויית גיבוש לקבוצות בכל גודל המסלקת מחיצות בין אנשים, מקרבת לבבות, מאירה באור חדש את הקולגות ומספרת סיפור מעניין על סביבת העבודה.

פעילות גיבוש לצוות עובדים – מגייסים את הטבע למשימה

ימי הגיבוש בנאות קדומים מתוכננים לפרטי פרטים על ידי הצוותים המקצועיים שלנו, מותאמים לגיבוש קבוצות עובדים בכל סדר גודל ומועברים בשטח על ידי מיטב המדריכים. המשתתפים בימי הגיבוש עושים שימוש באוצרותיה של שמורת נאות קדומים – מקורות המים, אתרים משוחזרים, פינות חמד פורחות ושבילים המתפתלים בין הגבעות – ונהנים משילוב מנצח של טבע, הנאה ולמידה. [לחצו כאן לצפייה בגלריית תמונות של פעילויות בנאות קדומים]

יום גיבוש לעובדים - צוות עובדים בעת פעילות גיבוש בפארק נאות קדומים

רוצים לשמוע עוד על מגוון ימי הגיבוש אצלנו?

השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל המידע

  מה קורה בפארק נאות קדומים בעת פעילויות גיבוש?

  באווירה לא רשמית קורים דברים בעלי משמעויות

  ההתרחקות ממרכזי העסקים הרועשים, כמו גם מסביבת העבודה הדורשת משמעת עצמית וריסון, היא צעד חשוב בדרך אל השגת המטרה לגיבוש צוות העובדים. כאן, מוקפים בטבע עוצר נשימה ובחברים לעבודה, נוצרות הזדמנויות להיכרות הדדית רגועה ומשוחררת. מנהלים רבים הגיעו לראשונה עם צוותיהם ועובדיהם לפעילות גיבוש – ושבו לבקר כאן גם בהמשך במטרה להעצים ולשמר את היכולות והתובנות שרכשו.

  פעילויות 'תפורות' בהתאמה אישית – בדיוק למידות שלכם

  המרכז למנהיגות בנאות קדומים מגדיל ללא הרף את היצע הפעילויות שלו ומציע למבקרים בו לבחור את אלו הקרובות ללבו. ימי הגיבוש לקבוצות מורכבים ממגוון רחב של תרגילים וסדנאות, וכל ארגון יכול – בהתאם לאופי העובדים, לדינמיקה הבין-אישית ולתרבות הארגונית הקיימת – 'לתפור' את הפעילות המתאימה עבורו: הנאה נטו, כיף משולב בתובנות או פעילות מעמיקה העוסקת בסוגיות מחיי הארגון.

  בבניית יום הפעילות תינתן האופציה לתזמון הפסקה לארוחת בוקר / צהריים / ערב

  גיבוש צוות – למי מתאים?

  במרכז למנהיגות תוכלו לבנות ימי פעילות מלאי תוכן וחוויה החל מגיבוש לכלל עובדי החברה, גיבוש למחלקות וצוותי עובדים וגיבוש לצוות קטן. ניתן לקיים פעילויות במהלך כל שעות היום (עד שקיעה), לשלב פינוקים ולאפשר לכל עובד חוויה צוותית ואישית. במרכז למנהיגות ניתן להתאים פעילויות לימים מלאים (עד 8 שעות) או למספר שעות בלבד (עד 5 שעות). נוכל להתאים גיבוש לצוות קטן (החל משמונה משתתפים) ועד לגיבוש קבוצות מרובות יחדיו.

  למה להגיע לגיבוש הצוות במרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים?

  רק חצי שעה נסיעה מהמרכז, מרכזי הקניות והפקקים ואתם נמצאים בתוך השקט הירוק של פארק נאות קדומים. עוזבים ליום את המשרד, המזגן, הלחצים והלוז הצפוף ומגיעים למרחבי הטבע של הפארק, נושמים אוויר רענן ופותחים את הראש לחשיבה אחרת.

  במהלך פעילויות הגיבוש לעובדים, נחשפים המשתתפים למגוון רחב של פעילויות מאתגרות ברחבי הפארק הכוללים התנסות במתקנים חקלאים, מפגש עם נופי הצומח ובעלי החיים אשר מטעינים את הראש והלב באנרגיות חדשות ומעצימות.

  חשוב לדעת:
  • כל סדנה ויום פעילות נבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח – ניתן לתאם פגישת הכרות בתיאום מראש אצלכם במשרד או אצלנו בפארק.
  • ציוד : נעלים נוחות.
  • בקיץ- מומלץ להצטייד באביזרים לשהייה בשמש ( כובע, קרם הגנה וכו) בחורף- בגדים חמים / הגנה מגשם.
  • גודל קבוצה בודדת: עד 25 משתתפים. ניתן לקיים אירועי גיבוש למספר רב של משתתפים במקביל.

  ניתן לפנות אלינו גם בטלפון 08-9770752 | 08-9770710 או במייל manhigut@n-k.org.il

  לחצו להשארת פרטים >>