ימי גיבוש וכיף לצוותי עובדים
במרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים

ימי גיבוש וכיף - יום כיף לעובדים - המרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים

ימי גיבוש וכיף זה אצלנו בטבע!

כדי לעבוד טוב ביחד צריך קודם להכיר אחד את השני. המרכז למנהיגות מציע חוויית גיבוש וכיף לקבוצות המגיעות במסגרת מקום העבודה או במסגרת פרטית אחרת. חוויית ימי גיבוש וכיף בפארק מסלקת מחיצות בין אנשים, מקרבת לבבות, מאירה באור חדש את הקולגות ומספרת סיפור מעניין על סביבת העבודה.

מגייסים את הטבע למשימה – ימי גיבוש וכיף 

ימי כיף לעובדים בנאות קדומים מתוכננים לפרטי פרטים על ידי הצוותים המקצועיים שלנו, מותאמים לגיבוש צוותים בכל סדר גודל ומועברים בטבע על ידי מיטב המדריכים. המשתתפים בימי הגיבוש עושים שימוש באוצרותיה של שמורת נאות קדומים – מקורות המים, אתרים משוחזרים, פינות חמד פורחות ושבילים המתפתלים בין הגבעות – ונהנים משילוב מנצח של טבע, הנאה ולמידה.

יום גיבוש לעובדים - צוות עובדים בעת פעילות גיבוש בפארק נאות קדומים

רוצים לשמוע עוד על מגוון ימי הגיבוש אצלנו? השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל המידע ↓

  באווירה לא רשמית קורים דברים בעלי משמעות – ימי גיבוש וכיף באווירה אחרת

  ההתרחקות ממרכזי העסקים הרועשים, כמו גם מסביבת העבודה הדורשת משמעת עצמית וריסון, היא צעד חשוב בדרך אל השגת המטרה לגיבוש העובדים. כאן, מוקפים בטבע עוצר נשימה ובחברים לעבודה, נוצרות הזדמנויות להיכרות הדדית רגועה ומשוחררת. מנהלים רבים הגיעו לראשונה עם צוותיהם ועובדיהם ליום גיבוש וכיף – ושבו לבקר כאן גם בהמשך במטרה להעצים ולשמר את היכולות והתובנות שרכשו.

  בדיוק למידות שלכם – פעילויות 'תפורות' בהתאמה אישית

  המרכז למנהיגות בנאות קדומים מגדיל ללא הרף את היצע הפעילויות שלו ומציע למבקרים בו לבחור את אלו הקרובות ללבו. ימי גיבוש וכיף לעובדים מורכבים ממגוון רחב של תרגילים וסדנאות, וכל ארגון יכול – בהתאם לאופי העובדים, לדינמיקה הבין-אישית ולתרבות הארגונית הקיימת – 'לתפור' את הפעילות המתאימה עבורו: הנאה נטו, כיף משולב בתובנות או פעילות מעמיקה העוסקת בסוגיות מחיי הארגון.

  בבניית יום הפעילות תינתן האופציה לתזמון הפסקה לארוחת בוקר / צהריים / ערב

  ימי גיבוש / ימי כיף לעובדים – למי מתאים?

  במרכז למנהיגות תוכלו לבנות ימי פעילות מלאי תוכן, כיף וחוויה החל מגיבוש לכלל עובדי החברה, גיבוש למחלקות, גיבוש צוותי עובדים וגיבוש לצוותים קטנים. ניתן לקיים פעילויות במהלך כל שעות היום (עד שקיעה), לשלב פינוקים ולאפשר לכל עובד חוויה צוותית ואישית. במרכז למנהיגות ניתן להתאים פעילויות לימים מלאים (עד 8 שעות) או למספר שעות בלבד (עד 5 שעות). נוכל להתאים גיבוש לצוות קטן (החל משמונה משתתפים) ועד לגיבוש קבוצות מרובות יחדיו שבכל אחת מהן עד 25 משתתפים על מנת לתת תחושה וחוויה אמיתית של גיבוש לעובדים.

  למה לקיים ימי גיבוש וכיף במרכז למנהיגות בנאות קדומים?

  רק חצי שעה נסיעה מהמרכז, מרכזי הקניות והפקקים ואתם נמצאים בתוך השקט הירוק של פארק נאות קדומים. עוזבים ליום את המשרד, המזגן, הלחצים והלו"ז הצפוף ומגיעים למרחבי הטבע של הפארק, נושמים אוויר רענן ופותחים את הראש לחשיבה אחרת.

  במהלך יום כיף לעובדים, נחשפים המשתתפים למגוון רחב של פעילויות מאתגרות ברחבי הפארק הכוללים התנסות במתקנים חקלאים, מפגש עם נופי הצומח ובעלי החיים אשר מטעינים את הראש והלב באנרגיות חדשות ומעצימות.

  חשוב לדעת:
  • כל סדנה ויום פעילות נבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח – ניתן לתאם פגישת הכרות בתיאום מראש אצלכם במשרד או אצלנו בפארק.
  • ציוד : נעלים נוחות.
  • בקיץ- מומלץ להצטייד באביזרים לשהייה בשמש ( כובע, קרם הגנה וכו) בחורף- בגדים חמים / הגנה מגשם.
  • גודל קבוצה בודדת: עד 25 משתתפים. ניתן לקיים אירועי גיבוש למספר רב של משתתפים במקביל.

   

  נוף בנאות קדומים - השקט הירוק של פארק - יום גיבוש לעובדים באווירה אחרת ומיוחדת
  לחצו להשארת פרטים >>