יום גיבוש לעובדים במרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים

יום גיבוש לעובדים - פעילות צוותית - המרכז למנהיגות בפארק נאות קדומים

ימי גיבוש זה אצלנו בטבע!

כדי לעבוד טוב ביחד צריך קודם להכיר אחד את השני. המרכז למנהיגות מציע יום גיבוש לעובדים המותאם לקבוצות בכל גודל. ההתנסות והפעילויות בפארק מסייעים בסילוק מחיצות בין אנשים, מקרבים לבבות, מאירים באור חדש את הקולגות ומספרים סיפור מעניין על סביבת העבודה.

מגייסים את הטבע למשימה – יום גיבוש לעובדים

פעילויות גיבוש לעובדים בנאות קדומים מתוכננות לפרטי פרטים על ידי הצוותים המקצועיים שלנו, מועברות כסדנאות אקטיביות, מותאמות לגיבוש צוותים בכל סדר גודל ומועברות בטבע על ידי מיטב המדריכים. המשתתפים ביום גיבוש לעובדים עושים שימוש באוצרותיה של שמורת נאות קדומים – מקורות המים, אתרים משוחזרים, פינות חמד פורחות ושבילים המתפתלים בין הגבעות – ונהנים משילוב מנצח של טבע, הנאה ולמידה.

יום גיבוש לעובדים - צוות עובדים בעת פעילות גיבוש בפארק נאות קדומים

רוצים לשמוע עוד על מגוון ימי הגיבוש אצלנו? השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל המידע ↓

  באווירה לא רשמית קורים דברים בעלי משמעות – יום גיבוש לעובדים באווירה אחרת

  ההתרחקות ממרכזי העסקים הרועשים, כמו גם מסביבת העבודה הדורשת משמעת עצמית וריסון, היא צעד חשוב בדרך אל השגת המטרה לגיבוש העובדים. כאן, מוקפים בטבע עוצר נשימה ובחברים לעבודה, נוצרות הזדמנויות להיכרות הדדית רגועה ומשוחררת. מנהלים רבים הגיעו לראשונה ליום גיבוש לעובדים – ושבו לבקר כאן גם בהמשך במטרה להעצים ולשמר את היכולות והתובנות שרכשו.

  בדיוק למידות שלכם – פעילויות 'תפורות' בהתאמה אישית

  המרכז למנהיגות בנאות קדומים מגדיל ללא הרף את היצע הפעילויות שלו ומציע למבקרים בו לבחור את אלו הקרובות ללבו. פעילויות גיבוש לעובדים מורכבות ממגוון רחב של תרגילים ופעילויות, וכל ארגון יכול – בהתאם לאופי העובדים, לדינמיקה הבין-אישית ולתרבות הארגונית הקיימת – 'לתפור' את הפעילות המתאימה עבורו: הנאה נטו, כיף משולב בתובנות או פעילות מעמיקה העוסקת בסוגיות מחיי הארגון.

  בבניית יום הפעילות תינתן האופציה לתזמון הפסקה לארוחת בוקר / צהריים / ערב

  פעילות גיבוש לעובדים – למי מתאים?

  במרכז למנהיגות תוכלו לבנות ימי גיבוש מלאי תוכן וחוויה החל מגיבוש לכלל עובדי החברה, גיבוש למחלקות, גיבוש צוותי עובדים ופעילות גיבוש צוות קטן. ניתן לקיים פעילויות במהלך כל שעות היום (עד שקיעה), לשלב פינוקים ולאפשר לכל עובד חוויה צוותית ואישית. במרכז למנהיגות ניתן להתאים פעילויות לימים מלאים (עד 8 שעות) או למספר שעות בלבד (עד 5 שעות). נוכל להתאים סדנאות גיבוש לצוות קטן (החל משמונה משתתפים) ועד לפעילות גיבוש לקבוצות מרובות יחדיו שבכל אחת מהן עד 25 משתתפים.

  למה להשתתף ביום גיבוש לעובדים במרכז למנהיגות בנאות קדומים?

  רק חצי שעה נסיעה מהמרכז, מרכזי הקניות והפקקים ואתם נמצאים בתוך השקט הירוק של פארק נאות קדומים. עוזבים ליום את המשרד, המזגן, הלחצים והלו"ז הצפוף ומגיעים למרחבי הטבע של הפארק, נושמים אוויר רענן ופותחים את הראש לחשיבה אחרת.

  במהלך פעילויות גיבוש לעובדים, נחשפים המשתתפים למגוון רחב של סדנאות מאתגרות ברחבי הפארק הכוללות התנסות במתקנים חקלאים, מפגש עם נופי הצומח ובעלי החיים אשר מטעינים את הראש והלב באנרגיות חדשות ומעצימות.

  חשוב לדעת:
  • כל סדנה ויום פעילות נבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח – ניתן לתאם פגישת הכרות בתיאום מראש אצלכם במשרד או אצלנו בפארק.
  • ציוד : נעלים נוחות.
  • בקיץ- מומלץ להצטייד באביזרים לשהייה בשמש ( כובע, קרם הגנה וכו) בחורף- בגדים חמים / הגנה מגשם.
  • גודל קבוצה בודדת: עד 25 משתתפים. ניתן לקיים אירועי גיבוש למספר רב של משתתפים במקביל.

   

  נוף בנאות קדומים - השקט הירוק של פארק - יום גיבוש לעובדים באווירה אחרת ומיוחדת
  לחצו להשארת פרטים >>