ימי גיבוש לקבוצות גדולות המרכז למנהיגות פארק נאות קדומים

ימי גיבוש לקבוצות גדולות בהתאמה אישית

ימי גיבוש זה אצלנו בטבע!

כדי לעבוד טוב ביחד צריך קודם להכיר אחד את השני. המרכז למנהיגות מציע יום גיבוש לעובדים המותאם לקבוצות בכל גודל. ההתנסות והפעילויות בפארק מסייעים בסילוק מחיצות בין אנשים, מקרבים לבבות, מאירים באור חדש את הקולגות ומספרים סיפור מעניין על סביבת העבודה.

ימי גיבוש לקבוצות גדולות מותאמת באופן אישי רק בנאות קדומים

נאות קדומים הינו פארק ייחודי, היושב על שטח של 2500 דונם של טבע ארצישראלי אותנטי במרכז הארץ, סמוך ליער בן שמן. מיקומו המרכזי הופך אותו לנגיש ונוח להגעה מכל חלקי הארץ!

המרכז למנהיגות, היושב בלב הפארק, מציע ימי פעילות וגיבוש עשירים בתוכן וערכים, לצד הנאה והפוגה בטבע המרשים שבפארק, כאשר כל פעילות מותאמת באופן אישי לכל קבוצה וקבוצה.

אנו ערוכים לקליטת כמויות גדולות של משתתפים וקבוצות במקביל, עם צוות מקצועי ומעטפת לוגיסטית שיספקו חווית שטח מהנה ומשמעותית עם כל הנוחות והפינוקים מסביב.

למי מתאימה הפעילות?

יום הפעילות מתאים לקבוצות של 50 משתתפים ומעלה.

מה כולל בפעילות גיבוש לקבוצות גדולות?

ביום הפעילות נתכנס על כוס קפה וכיבוד קל  במיקום פסטורלי בפארק לבחירתכם! נתחלק לצוותים ונצא למגוון פעילויות תחרותיות לבחירה: החל מניווט בסגנון "חפש את המטמון" המשלב חידות בנושאי טבע וידיעת הארץ (או לחלופין תכנים מותאמי לקוח – בתוספת תשלום), נבשל ארוחה כיד המלך בתנאי שטח מאתגרים ונמנף את החוזקות שלנו כצוות או נצא לתחרות בנייה ושייט של רפסודות מלאה אדרנלין באחד האגמים הקסומים שבפארק!

במהלך יום הפעילות ניתן לשלב ארוחת צהריים עשירה ופינוקים נוספים.

יום גיבוש

למה דווקא במרכז למנהיגות נאות קדומים?

ימי הגיבוש לקבוצות גדולות במרכז למנהיגות משלבים יציאה מהמשרד אל חוויה אותנטית וקסומה בטבע, פעילויות אינטראקטיביות המצריכות עבודת צוות ושיתוף פעולה, ומשלבות ערך מוסף.

כל הפעילויות נערכות בתוך 2500 הדונם של טבע ארצישראלי מרשים ומגוון המאפיין את הפארק.

הפעילויות מותאמות בקפידה לצרכי הלקוח ומשלבות תכן רלוונטי לשיפור עבודת הצוות, התקשורת בתוך הארגון וראיית המטרה המשותפת.

בנוסף, כמו כל הפעילויות של המרכז למנהיגות, הקבוצה תלווה באופן צמוד על ידי המנחים המיומנים והמקצועיים שלנו שיתפרו לכם חוויה ייחודית ותפורה בדיוק למידותיכם.

 


ניתן לפנות אלינו גם בטלפון 08-9770752 | 08-9770710 או במייל manhigut@n-k.org.il

לחצו להשארת פרטים >>