קיץ בפארק נאות קדומים

קיץ של חוויות לכל המשפחה!

פארק נאות קדומים מזמין אתכם ליהנות מפעילויות לכל המשפחה בטבע! 🌞💦

פעילויות לכל המשפחה בטבע! לעת ערב ולילה, במהלך חודשי הקיץ החמים יתקיימו בשמורת הטבע, פארק נאות קדומים, שפע של פעילויות לקטנים ולגדולים.
יש לרכוש כרטיסים מראש | מומלץ להגיע עם מכנסיים ארוכים ונעלי הליכה

פארק נאות קדומים מזמין אתכם ליהנות מפעילויות המותאמות לכל המשפחה במהלך חודשי הקיץ, יולי – אוגוסט. הפארק ממוקם באזור חבל מודיעין, רק 5 דקות ממודיעין עם שפע חניה, אזורי פיקניק מוצלים, מתקני שתיה ועוד.

הפעילויות יתקיימו אחה"צ ובערב, בין הפעילויות: קבלת שבת בטבע, סיור עששיות חוויתי בלילה, ניווט לילי לכל המשפחה ועוד. בנוסף פעילויות גם לבוגרים (מעל גיל 18); סדנת צמחי מרפא מרתקת, סיור מיוחד לכבוד חג האהבה וסדנה קולינרית "מסע שורשים", עם ליקוט ובישול בטבע.

שימו לב, לאור ההנחיות החדשות של משרד הבריאות ייתכן כי בחלק מהפעילויות הקבוצות יגיעו עד למספר של 30 איש, בכפוף להנחיות משרד הבריאות והתו הסגול. 

לסדנאות וסיורים למבוגרים 

 

נפתחו עוד שני מועדים בספטמבר: 3.9 (י"ד אלול), 10.9 (כ"א אלול)

לרכישת כרטיסים לחצו כאן

בשעת בין ערביים ואל תוך החשכה, ללא פנסים, ומכשירים ניידים, יוצאים לסיור עששיות בשבילי נאות קדומים! נתחבר לקולות ולריחות בטבע ולעולם עתיק, הרבה לפני המצאת החשמל…ונחווה כיצד נראה ערב משפחתי עוד בימים הקדומים.

פנסי הרחוב, אורות המכוניות בדרכים והבתים המאירים, השכיחו מאיתנו את התחושה של חושך ושקט.  בסיור נסייר בשבילי נאות קדומים לעת שקיעה ואף בחושך, בליווי עששיות ואור כוכבים. נצפה בשקיעת החמה מעל מישור החוף, נאזין לקולות האחרונים כשהיום דועך ולרחשי בעלי החיים המתעוררים בלילה. בנוסף נלמד על ההשפעה שיש לזיהום האור סביבנו, נעבור בין שרידי ישוב קדום ונדליק נרות שמן עתיקים ובעיקר נחדד את כל החושים שלנו!

 • תאריכים: 11.8 (כ"א אב) – אזלו הכרטיסים, 17.8 (כ"ז אב)- אזלו הכרטיסים,  20.8 (ל' אב) – אזלו הכרטיסים,  24.8 (ד' אלול)- אזלו הכרטיסים, 27.8 (ז' אלול)- אזלו הכרטיסים.
 • מתי נפגשים? נפגשים בשעה 18:30 לסיור של שעתיים וחצי (סה"כ 1.5 ק"מ).
 • למי מתאים? מומלץ מגיל 5.
 • כמה עולה? 40 ₪ למשתתף (35 ש"ח ברכישת 4 כרטיסים ומעלה).

תשלום מגיל 4.

לרכישת כרטיסים

 

בשעת בין ערביים, כשהימים חמים והקיץ בשיאו, זה הזמן לצאת לטבע, לאתגר את הגוף והמחשבה ולהצטרף לניווט משפחות מגבש ומהנה. בפעילות ייחודית לכל המשפחה ינווטו המשתתפים, באופן עצמאי בין נקודות ציון שונות הפזורות ברחבי הפארק בהן יחכו למשתתפים שלל חידות בנושאי טבע, ידיעת הארץ, שושנת הרוחות ועוד. שימו לב, הניווט יתקיים לעת ערב ויכנס אל תוך שעות החשיכה.

חשוב לדעת – בהגעה תקבלו מפת ניווט ותדרוך מסלול, אין צורך בידע קודם, לא נגיש לעגלות – עדיף להגיע עם מנשא. יש להגיע עם מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות, מים ופנס (פנס! לא זה של  הטלפון…), מומלץ להגיע עם מצפן או יישומון מצפן.

 • תאריכים:16.7 (כ"ד תמוז), ו-13.8 (כ"ג אלול).
 • מתי נפגשים? הזנקה בין השעות 18:30-19:30, סיום פעילות 21:30.
 • משך הניווט – עד שעתיים וחצי (2.5 ק"מ).
 • למי מתאים? מומלץ מגיל 5 ומעלה.
 • כמה עולה? 30 ₪ למשתתף (תשלום מגיל 4).

לרכישת כרטיסים

 

שימו לב – עקב ההכבדה בחום, הסיור יתחיל בשעה 17:00

"לכה דודי לקראת כלה, פני שבת נקבלה…", יוצאים לסיור בעקבות שולחן השבת ובסיום קבלת שבת בליווי שירים וכלי נגינה.

פארק נאות קדומים מזמין אתכם לקבל את השבת בין הזית, הגפן והשיבולים ולגלות את שולחן השבת בין שבילי נאות קדומים. ניפגש אחה"צ ונצא לסיור בעקבות הדגן, התירוש והיצהר: שלושת הכוכבים של שולחן השבת מימי אבותינו ועד ימינו.

בסיור נטחן זרעי חיטה לקמח, נעבור בין כרמי הזיתים והגפנים ונהנה מהטבע, האוויר הפתוח והחברותא. בסיום ניפגש לקבלת שבת בשילוב סיפורים ושירים. הפעילות מתאימה לכולם! גדולים וקטנים, אוהבי טבע, שירה ותרבות עברית.  הזדמנות לגלות את הקשר שבין הטבע לשולחן השבת של כולנו. מוזמנים (ומומלץ) להגיע עם כלי נגינה.

 • תאריכים : 10.7 (י"ח תמוז), 24.7 (ג' אב), 7.8 (י"ז אב).
 • מתי נפגשים? בשעה 17:00, לסיור וקבלת שבת של שעה וחצי.
 • למי מתאים? כולם!
 • כמה עולה? 40 ₪ למשתתף (35 ש"ח ברכישת 4 כרטיסים ומעלה).
  תשלום מגיל 4.

לרכישת כרטיסים

 

 

נותרו כרטיסים אחרונים

כל המשפחה מתארחת ומבלה זמן איכות ערכי וחוויתי בפארק נאות קדומים. אנחנו מזמינים אתכם לחוויה משפחתית; בסיור פעיל ומהנה נחשוף את סודות האירוח הקדום שרבים מדמויות התנ"ך פעלו על פיהם. נבקר בבור המים ונגלה איך רבקה הצעירה סייעה לעבד אברהם וגמליו שהזדמנו למקום; ליד עדרי הצאן נבין את אורח חיי הרועים הנודדים ממקום למקום ונתארח באוהל רועים, נשמע על אברהם – המארח הטוב בעולם; נכין מנת אירוח טיפוסית ונתרענן בתה צמחים קר. סיור משפחות החושף את סודות האירוח הקדום וגם נכין ונטעם מנת אירוח נפלאה!

 • תאריכים:21.7 (כ"ט תמוז), 18.8(כ"ח אב).
 • מתי נפגשים? בשעה 17:00, לסיור של עד שעתיים וחצי (1.5 ק"מ).
 • למי מתאים? משפחות וילדים מגיל 4.
 • כמה עולה? 40 ₪ למשתתף (35 ש"ח ברכישת 4 כרטיסים ומעלה).
  תשלום מגיל 4.

 לרכישת כריטיסים

 

 

 

הסיורים יתקיימו במהלך חודשי הקיץ (יולי – אוגוסט)
המקום פועל ע"פ הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול, לפרטים נוספים לחצו כאן
ביטולים – ניתן לבטל עד 24 שעות לפני מועד הפעילות (לקבלת זיכוי מלא, ביטול לאחר המועד לא יזוכה).

יש לרכוש כרטיסים מראש | במקום חניה בשפע בחינם | מרכז מבקרים 

עלות למשתתף: *40 ₪ **למעט ניווט קיץ בעלות 30 ש"ח למשתתף
* הנחה למשפחות ברכישת 4 כרטיסים ומעלה
**מעל גיל 4

יש להצטייד במים ונעלי הליכה. המסלולים נגישים לעגלות

לסדנאות וסיורים למבוגרים (מעל גיל 18)

לפרטים נוספים: נאות קדומים 08-9770770 

 

 

 

לחצו להשארת פרטים >>