ארכיון - המסע לארץ קדם - שמורת טבע נאות קדומים

המסע לארץ קדם

בעקבות סיפורי התנ"ך

סיור משפחות בנופי התנ"ך בפארק נאות קדומים

להתארח באוהל אברהם אבינו, לבקר בבור יוסף, לשאוב מים מהבאר ועוד

והכל בליווי סיפורים מרתקים בעקבות ה"סלבס" הגדולים של התנ"ך

חוויה משפחתית מגבשת בטבע בעקבות סיפורי התנ"ך, הכוללים היכרות עם כלי מלאכה קדומים, מפגש עם בעלי חיים, היכרות עם עשבי תיבול ומרפא, ארוחה קלה בסגנון תנ"כי ועוד

ימי חמישי אחר הצהריים ביולי אוגוסט בפארק נאות קדומים

אומרים שבסיפורי התנ"ך יש כמעט הכל. גבורה, תככים ובגידות, אהבה, קנאה, אכזבות קורעות לב וניצחונות מפוארים. אבל יש דבר אחד שחסר – תמונות. אולי קצת קשה לדמיין, אבל בשטח שבו שוכן היום פארק נאות קדומים, חיו פעם משפחות רבות. לא היו להם דירות ומכוניות ואפילו לא קבוצת וואטסאפ משפחתית, אבל גם הם אכלו ארוחות יחד, שיחקו יחד, רבו והתפייסו, ממש כמו היום.

פארק נאות קדומים מזמין את המשפחות להגיע בשעות אחרי הצהריים בחודשי הקיץ, כשמזג האוויר נעים, אל הפארק ולהוסיף בעצמן את התמונות לרב המכר הגדול ביותר בכל הזמנים.

הסיור החדש, ייקח את המשפחות להיכרות מעמיקה עם ה"סלבס" של התנ"ך. המבקרים יעברו מייקאובר זריז בעזרת תלבושות תנ"כיות, שיהפוך אותם לבני ישראל למספר שעות. במהלך הסיור מבקרים במערות עתיקות, מתנסים בחוויות כמו טחינת חיטה בגורן כמו בימי קדם ושאיבת מים מהבור ושומעים כיצד התמודדו עם חיסכון במים בימים שלפני הפרסומות בטלוויזיה, וכמובן לומדים להכיר טוב יותר את סיפורי הגבורה, לשמוע על עלילות המנהיגים והמלכים ואפילו כמה פיסות רכילות מאותם ימים קדומים.

עם רדת החשכה שבים אל אוהל אברהם, ממנו גם מתחיל הסיור, לארוחת ערב קלה עם פיתות שאופים על הסאג', לצד לבנה ואזוב טרי שכותשים במקום, מכינים קלי כמו של פעם ומקנחים בתה צמחים מתוק ומרענן.

הסיורים מתקיימים בימי חמישי במהלך יולי-אוגוסט בשעה 17:00, משך הפעילות כ-3 שעות.

עלות למשתתף: 40 ₪ למשתתף מגיל 3.
מחיר למשפחה: 150 ₪

התכנית נתונה לשינויים, יש להגיע לפעילות עם נעליים סגורות, כובע ומים לכל משתתף.

לחצו להשארת פרטים >>