הפנינג צילום בטבע

logo sade

למקומות, היכון... צלם!

הפנינג צילום בטבע

 

יום שישי ה- 10.2.2017 י"ד בשבט תשע"ז

בין השעות: 9:00-12:30 בפארק נאות קדומים

מחיר למשתתף: 30 ₪

 

לחצן

בימים אלו של חודש שבט מצוי הטבע במופע ראווה ססגוני - השדות מלאים בצבעי פריחה מרהיבים, רקפות באלפיהן צומחות בינות העצים, כלניות אדמדמות ממלאות את השדות והשקדים פורחים במלוא הדרם. ואתם, מוזמנים לבוא לצלם ולהנות מכל היופי הזה.

 

הגן הבוטני של פארק נאות קדומים ואתר "צמח השדה" מזמינים את חובבי הצילום והטבע להפנינג ט"ו בשבט. במסגרת ההפנינג יוצעו לקהל המבקרים סיורים מודרכים בשבילי הגן הבוטני, סדנאות צילום טבע, סדר ט"ו בשבט, תחרויות צילום וחידוני צמחים נושאי פרסים.

sade1

 

מה בתוכנית:

היכרות אישית עם צוות אתר האינטרנט "צמח השדה" – להיכרות ידידותית עם צמחי הבר של ישראל. הזדמנות להכיר איש את רעהו פנים מול פנים ולא רק וירטואלית. הצוות ינחה את המבקרים בשימוש באתר המותאם לגלישה בטלפונים ניידים. יחלק דפי "שטח" לפתרון חידונים ומיני ספארי בשטח נושא פרסים.  

 

סיורים מודרכים על ידי מדריכי נאות קדומיםאדם, טבע ומשל – נלך בשבילים הנוחים של הגן הבוטני, נשמע, סיפורים ומדרשים שיזכירו לנו עד כמה 'אנושיים' האדם ועץ השדה; נשמע על חריצות, עזות, ענווה וגמישות דרך מבחר צמחים שנפגוש בדרך. משך הסיור כשעה וחצי, הסיורים ייצאו 9:00, 10:30. במהלך הסיור ניתן יהיה לצלם.

 

מפגש עם אלי ליבנה -  מייסד קבוצת הפייסבוק המופלאה "בוטניקה לאוהבים צמחי בר" (צלם מקצועי בפני עצמו) והמשתתפים הפעילים בו.

 

סדר ט"ו בשבט – באחת מפינות החמד בפארק, נתכנס לסדר חגיגי בו נשמע מה היה במקור יום טו בשבט? איך התגלגל והתגלגל... והפך לחג של נטיעות. ומה הקשר בין גלי הפריחה בטבע הישראלי, למקובלים שחיו בצפת ולסדר טו בשבט? הסדר ילווה בשירה בציבור וכיבוד קל.

 

סדנת צילום עם רועי קן-תור – בסדנה נתמקד בהתבוננות בטבע על מרכיביו והיחסים שביניהם. נבחן את שילובי הצבעים, את הניגודיות בין החומרים והמרקמים השונים ואת השפעת האור עם התעוררות הטבע בתקופה זו וכיצד כל אלו מתחברים לכדי תמונה. זאת, כדי שנוכל להביט על העולם בעין טובה יותר.

ההשתתפות בסדנא מותנית בהרשמה מאש ותוספת תשלום בעלות של 50 ₪

להרשמה לסדנת הצילום עם רועי קן-תור - לחצו כאן

 

סדנת צילום עם אלדד מאסטרו -  "שינוי נקודת המבט" – צילום בטלפונים חכמים. נכיר  וניישם כמה אפליקציות וננסה להתבונן במרקמי הנוף והטופוגרפיה של נאות קדומים  בעיניים רעננות וחדשות בניסיון לשכלל את התבניות הרגילות של צילומי נוף וטבע. נאפשר לאמן את העניים להתבונן על הדברים המוכרים באור חדש, וכך לשנות את נקודת המבט שלנו וההבנה את העולם ואת עצמנו.

השתתפות בסדנא מותנית בהרשמה מראש ותוספת תשלום בעלות של 50 ₪

להרשמה לסדנת הצילום עם אלדד מאסטרו - לחצו כאן

 

תחרות נושאת פרסים – להשתתפות בתחרות, ניתן לשלוח צילומים נבחרים שצולמו במהלך האירוע בנאות קדומים, עד תאריך 28.2.2017 לכתובת המייל  - contestphotograph@gmail.com   בין הפרסים הזוכים: צימר מפנק, סדנת בישול זוגית בטבע ועוד... (תקנון השתתפות בתחרות)

 

לחצן

 מידע ופרטים נוספים באתר - צמח השדה

sade2

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד