בעקבות העולה לרגל – המסע ל"ארץ קדם"

בעקבות העולה לרגל – המסע ל"ארץ קדם" (הגדל)

באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים על יד העיר מודיעין, חבויה שמורת טבע קסומה – פארק נאות קדומים. הפארק הוא מעין מסע קדום אל ארץ התנ"ך המשתרעת על פני 2500 דונם באזור יער בן שמן, בה נשתלו צמחי ארץ ישראל העתיקה, נחפרו ושוחזרו מתקנים חקלאיים קדומים.

בפסח, הפארק מזמין למסע לארץ קדם ומציע טיול לכל המשפחה ובו מסלולי פעילות חווייתיים וצבעוניים. קהל המבקרים יצא למסע בעקבות העולה לרגל במהלכו יפגוש דמויות של בעלות מלאכה קדומות כקולעת הסלים, כדרית ואורגת הבדים. כל אחת מהן תדגים את מלאכתה, תציג את מרכולתה ותספר את סיפורה וכן את סיפור מפגשה המוזר עם עולה לרגל מסתורי אשר ביקר בסדנתה. 
המסלול נפתח בסרט עלילתי שגיבורו "העולה לרגל" יוצא למשימה מלאת הרפתקאות. המטיילים יצאו למסע בעקבותיו בארץ קדם. פרט אחר פרט יחשפו אט אט בסיפורו של העולה לרגל ואולי יתמזל מזלם של המבקרים גם לפגוש בו פנים אל פנים בהצגה "שובו של העולה לרגל" החותמת את מסלולי הפעילות.

עוד בפארק, סדנת יצירה ברוח הווי העולים לרגל, מתחם בעלי מלאכות קדומות: קולעת סלים, אורגת בדים, קדרית, חרש עץ, תצוגת צמר צבוע מצמחים, מתחם הרפתקאות וחבלים, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, פינת חיות משק, מתחם מתקנים חקלאיים קדומים: טחנת קמח, גלגל אנטיליה, קילון, בית בד וטיול ב"תיורית"- רכבת הפארק בסיור מרתק בין מתקנים חקלאיים עתיקים ונופי אביב מרהיבי עין (בתוספת תשלום).

עלות: 40 ₪ למשתתף מגיל 4.

לפרטים ומידע נוסף:
מחלקת הזמנות 08-9770770

 

לרכישת כרטיסים מוזלים באתר עמותת התיירות חבל מודיעין הקליקו על המודעה

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד