לכבוד חודש הספר העברי - הנחות מיוחדת לרוכשים את ספרי נאות קדומים

 

 

70 ₪ בלבד לרוכשים ספר אחד (במקום 90 ₪)


200 ₪ בלבד לרוכשים 3 ספרים פלוס מתנה - "שיח שבועי" חינם

 

המבצע בחודש יוני 2014 בלבד

 

לרכישה: 08-9770760,    

   lishka@neot-kedumim.org.il

 


*המחירים אינם כוללים דמי משלוח

 

 

ב"טבע ונוף במורשת ישראל" מתחקה הקורא אחרי הדרך בה השתרגה ארץ ישראל, על מגוון תופעות הטבע החקלאיות שלה, במורשת החגים, במסורת ובסמלים הלאומיים.

הוצאה לאור: נאות קדומים
Frenkley Helen by version English

 

 

ב"שיח ועץ במורשת ישראל" נפתרות תעלומות נושנות כמו סודו של הסנה וזהותם האפשרית של עץ החיים ועץ הדעת.היכן בלס עמוס הנביא שקמים? האמנם ברוש הוא ברוש? ומאיזה צמח נשזרו ה"יתרים הלחים" שבהם נאסר שמשון? בספר זה מתגלים רבים מסודותיהם ושימושיהם של עצים ושיחים, אשר תפשו מקום נכבד בספרותינו העתיקה, ונפתחים אופקים חדשים להבנת נושאים במקרא, במשנה, בגמרא ובמדרשים.

הוצאה לאור: נאות קדומים
Frenkley Helen by version English

   
 
ב"מדבר ורועה במורשת ישראל" מצרף אליו המחבר את הקוראים לטיול במדבריות הארץ, ומוליך אותם בבטחה בין שבילים מתעתעים אל "מעגלי צדק" ומאכזבת ה"מים הזדונים" אל נחמת "מי המנוחות". ספר זה מגולל את השתקפות המדבר, על מראותיו ותופעות הטבע המנוגדות המשחקות בו ובדברי הקדמונים.
המפגש המדברי עם רועים ומלכים ועם נביאים ומשוררים - כולם בקיאים ומנוסים ברזי המדבר ובכל תלאותיו - הופך את לשונם וסגנונם למובנים מאליהם לכל מטייל במדבר.

הוצאה לאור: נאות קדומים
Frenkley Helen by version English 
   

שיח שבועי - עיונים בפרשת השבוע

155 הצעות לפיתוח שיחות בנושאים הנובעים מתוך 39 פרשות/הפטרות השבוע ו- 31 קטעי קריאה/הפטרה למועדים ולימים מיוחדים.
הצעות אלו מתבססות על החומר הנמצא בספרים "טבע ונוף במורשת ישראל", "שיח ועץ במורשת ישראל ו"מדבר ורועה במורשת ישראל" מאת נגה הראובני, חתן פרס ישראל, מייסד נאות קדומים - השמורה הלאומית של טבע הארץ במקורות ישראל.
בספרים אלה מוצע להבין את הכתובים לאור הכרה בלתי אמצעית של נופי הארץ ותופעות הטבע המיוחדות לה. שיטת הבנה זו מביאה לידי התבוננות בשורשי יצירת המורשת היהודית לדורותיה על בסיס תכונותיה של הארץ.

  

 

 

 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד